אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

גלאי רטיבות

היכנסו אל חדר האמבטיה שלכם ונסו להסתכל עליו בעיניים בוחנות. איך הוא נראה לכם – נקי? מטופח? במצב טוב? במבט כללי כנראה שכן, אבל עכשיו בואו ונעשה ניסוי אחר. התקרבו אל הקירות ונסו לראות האם הם נפוחים יותר במקומות מסויימים? האם קיימים כתמי עובש על גבי הקירות והתקרה? והכי חשוב – האם אתם מבחינים בריח חריף שיוצא מן הקירות? אם אתם שמים לב לאחד או יותר מהדברים שציינו כאן כרגע, כדאי מאוד שתזמינו בעל מקצוע שוכל להשתמש בגלאי רטיבות ויבין האם מדובר בבעיה שיש לפתור תכף ומיד. אז מהו גלאי רטיבות ואיך הוא עוזר?

לאי רטיבות – לא קצת הגזמתם? אני יכול למצוא את זה לבד

אנשים רבים חושבים שבעייה של רטיבות ניתנת לגילוי באופן עצמאי, ולפעמים הדבר הזה באמת מוכיח את עצמו כיעיל. אולם בשנים האחרונות הומצאו מגוון טכניקות חדשות שמאפשרות גילוים של רטיבות והתמודדות איתה בצורה יעילה מבלי להתאמץ יותר מדי, ובשימוש בטכנולוגיות מתקדמות וכלים חדשניים שמאפשרים לעשות זאת בצורה לא פחות ממושלמת. גלאי רטיבות הוא אחד מאותם הכלים, והוא הראשון שבו יבוצע שימוש כדי לאתר את הרטיבות אצלכם בבית.

איך פועל גלאי רטיבות?

אז גלאי רטיבות בא במטרה להבין מהו מקור הרטיבות ועד כמה חמור המצב. אנשים רבים שלא מטפלים בבעיית הרטיבות בזמן עלולים למצוא את עצמם בהמשך הדרך מתמודדים עם בעיה הרבה יותר חמורה שתצריך במקרים הגרועים ביותר גם שבירה של הקירות והתקרה.

בעל המקצוע ישתמש בגלאי רטיבות, שיוכל לגלות את הנזילות שבצנרת. לגלאי רטיבות קיימים שני חיישנים. חיישן אחד יש להציב בתחילתה של הצנרת, ואילו את החיישן השני מציבים בסוף הצנרת. החיישנים עובדים במקביל במטרה לאסוף נתונים על הצנרת הנבדקת. מבין הנתונים המתקבלים: החומר שהצנרת עשויה ממנו, מס' נקודות המים הקיימות בה ועוד. בהצלבה של הנתונים שהתקבלו מן הבדיקה, אפשר יהיה לגלות את הנזילה.

לא על גלאי רטיבות לבדו

מעבר לגלאי רטיבות, יוכל בעל המקצוע להשתמש במצלמה תרמית שתוכל לאתר את הנזילה באמצעות גלים של אינפרה אדום, לבצע בדיקה אקוסטית עם מערכת אקוסטית שבאמצעותה ניתן יהיה לשמוע את טפטופי הנזילה, וכן לבצע איתור נזילה באמצעות גז שיתפזר בצורות שונות בהתאם לכמות הנזילה.

יתרונות של גלאי רטיבות

אחד היתרונות הבולטים של גלאי רטיבות הוא שהוא מאפשר פעילות נוחה ולא מסורבלת על מנת לגלות את הרטיבות. בהנחה פשוטה של שני החיישנים בעל המקצוע יוכל לקבל את התוצאות של הנזילה, ובהתאם יוכל לבחור באיזו דרך להתמודד איתה.

דרכים להתמודד עם רטיבות בקיר, בתקרה או מתחת לריצוף

לאחר שגלאי רטיבות ביצע את עבודתו נאמנה, בעל המקצוע יוכל להתפנות אל שלב פתרון הבעיה. קיים היום מגוון ענק של מכשירים מתקדמים שיכולים לבצע את העבודה של ייבוש הרטיבות, מכשירים כמו מפזרי חום, צינורות ואקום ששואבים את המים ועוד – כל אלו יוכלו לדאוג לכך שהקירות והתקרה יהיו יבשים ממים.

לאחר מכן, כדי להשלים את הפעולה ולדאוג שהרטיבות לא תחזור על עצמה, בעל המקצוע יוכל למרוח שכבת חומר נדיבה של אוטם קירות ודוחה נוזלים, מה שיבטיח שאת החורף הבא שלכם תעברו בשלום מבלי טיפת מים אחת לא רצויה.

טיפים לבחירת איש מקצוע

על מנת לבחור נכון את מי שיבצע עבורכם את העבודה הזו, כדאי לבדוק באינטרנט כמה אפשרויות מומלצות ולהשוות ביניהן במדדים של מחיר, שביעות רצון מהשירות ועוד. השקיעו זמן ומאמץ בהשוואה ותדעו שבחרתם נכון.

מה חשוב שיהיה אצל איש המקצוע שאתם בוחרים?

אחד האלמנטים החשובים ביותר לבחירת איש מקצוע הוא שיהיו לו את כל הכלים המתקדמים ביותר לביצוע פעולות כמו איתור נזילות, ייבוש רטיבות ושיקום הקירות הפגומים בבית שלכם. באמצעות שימוש באמצעים כמו סיב אופטי עם מצלמה, מצלמה טרמית ועוד – איש המקצוע יוכל לוודא שלא יהיה כל צורך בשבירת אריחים, צינורות או קירות הנמצאים בבית שלכם – דבר שבקלות עלול להפוך את העבודה הפשוטה לכאב ראש ענק, גם שלכם וגם של בעל המקצוע.

פעולות אלו יכולות להתבצע בקלות על ידי קידוח של חורים קטנים ובלתי נראים לעין, והן יחסכו גם זמן עבודה וגם בלאגן גדול בבית. ככל שתשכילו לבחור חברה מקצועית יותר, כך תוכלו לוודא שכל שלבי הבעיה – איתור, ייבוש ושיקום, מתבצעים על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

לסיכום: גלאי רטיבות

אנחנו כאן לשירותכם

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 – במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

דילוג לתוכן