אינפרטק איתור נזילות ייבוש תת רצפתי עובש רטיבות בריכות שחייה
אינפרטק איתור נזילות מים ורטיבות

אינפרטק

טכנולוגיות לאיתור נזילות ורטיבות

אינפרטק החברה מובילה בישראל לאיתור וטיפול בנזילות מים, רטיבות, קווי צנרת וביוב, בריכות ומערכות נוספות למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

איתור נזילות מים במצלמה תרמית

טכנולוגיות לאיתור נזילות ורטיבות

אינפרטק החברה מובילה בישראל לאיתור וטיפול בנזילות מים, רטיבות, קווי צנרת וביוב, בריכות ומערכות נוספות למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

איתור נזילות מים רטיבות בקיר עובש בקירות שורשים בצנרת וצילום צנרת ביוב

איתור נזילות מים במצלמה תרמית

איתור נזילות מים ורטיבות

החברה המובילה בישראל לאיתור וטיפול בנזילות מים, רטיבות וקווי צנרת

אינפרטק הינה מהחברות החלוצות והמובילות בתחום איתור ואבחון כשלים במערכות אינסטלציה, איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית, איטום במבנים, בקרקע ובבריכות שחיה, שיקום וייבוש מבנים ואף ביצוע תיקונים ייחודים ללא-הרס בתשתיות צנרת מים, ביוב וניקוז.

אינפרטק היא החברה המובילה בישראל לאיתור נזילות מים, רטיבות ועובש. אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלים המתקדמים ביותר בתחום על מנת להבטיח תוצאות מדויקות ואמינות. לצוות המומחים שלנו יש את הידע והניסיון לאבחן ולפתור במדויק גם את הבעיות המורכבות ביותר.

אחד היתרונות המרכזיים בעבודה עם אינפרטק הוא תפיסת אל-הרס. אנו מבינים את החשיבות של מזעור נזקים במהלך איתור נזילות מים וטיפול בנזילות מים ורטיבות, ולכן אנו משתמשים בטכניקות יחודיות בפולשנות זעירה. המשמעות היא שתוכלו להיות בראש שקט בידיעה שהרכוש שלכם יטופל בזהירות.

אם אתם חושדים שיש לכם בעיית דליפת מים, רטיבות או עובש, אל תהססו לפנות לאינפרטק. אנו מציעים שירות מהיר ויעיל כדי לעזור לך לרדת לשורש הבעיה ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר. בין אם אתם מתמודדים עם דליפה קטנה או בעיה גדולה, יש לנו את הכלים והמומחיות לעזור.

אנו בחברת אינפרטק מתגאים במקצועיות ובמחויבות שלנו לשביעות רצון הלקוחות. 

אם אתם זקוקים לשירותי איתור נזילות מים, רטיבות או עובש, אל תחפשו רחוק יותר מאשר אינפרטק. צור קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ.

אנחנו מכוונים הכי גבוה ... ועוד קצת

המומחים של אינפרטק: איתור נזילות מים, שיקום נזקים ללא הרס באמצעות טכנולגיות מובילות

איתור נזילות מים ואיתור נזילה במצלמות תרמיות לאיתור נזילות, איתור באמצעות ניטור גז, מערכות צילום בעלי סיב אופטי ורובוטים קשוחים לצילום קווי ביוב ותשתיות

ייבוש תת רצפתי נדרש כאשר נוצרת הצטברות של מים כלואים מתחת לרצפה, תופעה זו נוצרת בעיקר לאחר פיצוצי צנרת או ליקויי איטום בדירה וכמובן לאחר נזילות מים ממושכות

תיקוני אינסטלציה וצנרת בטכנלוגיה מהפכנית ללא הרס. שימוש בטכנולוגיה ייחודית, מאפשר לתקן את הכשלים בתוך הצנרת, ללא צורך בשבירת קירות ועמודים, ללא חפירה וללא הרס

איתור נזילות בצנרת ביוב וניקוז, זיהוי חסמים ומפגעים בצנרת, הסרתם ותיקון צנרת ניקוז, ביוב ומרזבים, בטכנולוגיה ייעודית מתקדמת.

נזילה בבריכה –נזילה בצנרת הבריכה, נזילה בצנרת הזנת מים לבריכה, כשל באיטום אביזרי הבריכה, נזילה בצנרת ניקוז בריכה, שברים וסדקים בגוף מבנה הבריכה

איתור, סימון ומיפוי כל סוגי התשתיות בקרקע במכשור טכנולוגי מהמתקדמים בעולם כולל שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ויחידה בעולם

אינפרטק - מומחים לאיתור נזילות מים, רטיבות וכשלים בצנרת

צוותים מומחים בפריסה ארצית

אינפרטק איתור נזילות מים רטיבות, ביוב שורשים בצנרת
נגן וידאו אודות אינפרטק איתור נזילות מים רטיבות, ביוב שורשים בצנרת

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים ורטיבות על ידי מומחים

אינסטלציה היא היבט חיוני בבנייה מודרנית ובתחזוקת הבית. ככל שמורכבות המבנים והתשתיות עולה, כך עולה הצורך בשירותי אינסטלציה מתקדמים. בשנים האחרונות, פיתוח פתרונות וכלים חדשים מאפשר לבצע תיקונים לא הרסניים, ומצמצם את הצורך בהריסה ובנייה מחדש יקרות וגוזלות זמן. במאמר זה, נדון בהתקדמות העדכנית ביותר בטכנולוגיית אינסטלציה ונשווה אותם לשיטות תיקון מסורתיות. אחת ההתקדמות המשמעותיות ביותר בטכנולוגיית האינסטלציה היא פיתוח שיטות תיקון לא הרסניות. שיטות אלו מאפשרות לאינסטלטורים לתקן צנרת ושאר אביזרי אינסטלציה מבלי לגרום נזק למבנה שמסביב. זה מועיל במיוחד בבניינים ישנים יותר, שבהם שיטות תיקון מסורתיות עלולות לגרום לנזק משמעותי.

 

אחד היתרונות הגדולים של שירותי אינסטלציה מתקדמים הוא היכולת לבצע תיקונים לא הרסניים. המשמעות היא שתהליך התיקון אינו מצריך הרס של המבנה שמסביב, חוסך זמן וכסף.

נזילת מים גלויה או סמויה יכולה להסב נזק ענק לבית. איתור מוקדם של נזילת מים יכול לחסוך כסף רב ולא פחות מפח נפש גדול. המערכות השונות שמפעילות את הבית בינהן מערכות חשמל, תקשורת ואחרות, ניתן בקלות יחסית לזהות כי קיימת תקלה ובאמצעות איש מקצוע לאתר את המקור באותה מהירות. מערכות מים וביהן אסקפת מים, ניקוז, ביוב, וכל מעכרות הכלים התומכים כמו ברזים, אסלות, מקלחות, צינורות גלויים או נסתרים, ניקוזים גלויים או נסתרים, כל אלה ונוספים, הינם חלק מתשתית המים בבית. רובם כם מרכיבים עצמאיים אשר לא מחוברים למערכות טכנולוגיות ומעדכנים על תקלה או בעיה. הדרך היחידה לדעת על בעיה/תקלה/נזילה היא אחרי שהיא יוצרת נזק ואנחנו רוצים לזהות את הנזילת מים שלנו מוקדם ככל האפשר על מנת לצמצם נזקים.

נזילת מים סמויה בצינור ניקוז המוטמן ברצפה, תתגלה לאחר שנראה סימני רטיבות בקירות סמוכים, או כאשר נקבל תלונות מהשכנים בקומה מתחת על נזילות בתקרה שלהם.  ואם אנחנו הקומה התחתונה ביותר, הבעיה הוכפת לסיפור לפעמים מורכב יותר (הפוך מהצפוי) מים רבים מהנזילות שלנו מצטברים בשכבת האדמה והחול מתחת לריצוף נספגת ומתרחבת מתחת כל הקומה. השיקום מנזילת מים כזו יכול להארך חודשים.

לכן, חשוב לגלות עירנות על מצב מערכות המים בבית כל הזמן. שימו לב לצריכה חריגה בחשבון המים, האם שעון המים מסתובב למרות שאין צרכנים בשימוש?, האם ישנם סימני רטיבות או עובש? כמו כן, חשוב להציץ אפילו עם פנס בנקודות מים שלנו שלפעמים יותר נסתרות כמו האזור מתחת לכיור יחד עם חיבורי הברזים, נקודות הזנה לצרכבים כמו מדיח כלים, מכונות כביסה, מקרר עם חיבור מים, מתקני מים על השיש ועוד… 

יש לכם חשש לנזילה – אל תחכו !  תאמו בדיקה מלאה של הנזילה על ידי חברת איתור נזילות מקצועית על מנת להסיר כל חשש. העלות של איתור נזילות מים הוא שולי ביחס לכל נזילת מים שהתפספסה ולא טופלה בזמן.  מאתר נזילות מוסמך ומקצועי, ידע לאסוף נכון את המידע, לנתח את הבעיה ולהתשמש בכלים הנכונים על מנת לאתר את מקור הנזילה באופן מדויק. בנוסף לבצע בדיקות היקפיות על מנת לזהות כשלים נוספים שאולי טרם התגלו. לאחר תהליך איתור הנזילה, מופק דו"ח שמפרט את כלל הממצאים כולל תמונות ופירוט מלא. הדוח הוא מסמך מקצועי לכל דבר אשר החברה המפיקה חייבת לעמוד מאחוריו (לפעמים לרמה של מסמך משפטי) על מנת שמתוכו יוחלט מהי הדרך להתמודדות עם נזילת המים שנמצאה באופן הטוב יותר.

מאתר נזילות מוסמך

ההבדל הוא בשילוב:  ידע מעמיק + נסיון + רצון אמיתי לפתרון

הבית או הנכס שלנו, הוא אוסף של מערכות אשר מרכיבות אותו ומביאות אותו לכדי מערכת מתפקדת. מבין המערכות השונות, אנו מוצאים את מערכות השלד והבמנה, מערכות חשמל, מערכות תקשורת  וכמובן מערכות מים אשר אחראיות על הזמרת מי שתיה וניהול ניקוז המים על פי השימוש שלהם.ניקוז ביוב שונה מהותית מניקוז מי גשמים ומניקוז המים במקלחות שלכם. מבין כלל המערכות השונות בדירה שלכם, מערכות המים הן הכי מורכבות לטיפול בעת תקלה או נזילה . הסיבה לכך היא רוב הצנרת קבורה בתוך קירות, רצפה ומעברים שחוצים את הבית לכל הכיוונים ובבניין מגורים גם בשיתוף הדירות הסמוכות. 

כל איתור של נזילת מים או איתור של מקור לרטיבות הן משימה שמצריכה נסיון משמעותי והבנה של מורכבות הצנרת בנכס. אנחנו מבקשים הרי להמנע ככל האפשר מפתיחה של קירות ורצפה על מנת לאתר את מקור הנזילה. בלתי אפשרי ובלתי מתקבל לבצע פירוק של הבית על מנת לאתר נזילת מים נסתרת כזו או אחרת.

מתוך אילוץ זה, נולד ונבנה תחום מקצועי מוביל: מאתר נזילות מים ורטיבות מוסמך. החובה בהסמכה נועדה להגן עליכם כלקוחות אשר מצפים לקבל שירות מקצועי ללא פשרות אשר ידע לאתר את הנזילה שלנו מבלי לגרום נזק מיותר ובאותה מקצועיות ידע להכווין לפתרון הנכון לנזילה. טעות או קבלת החלטה שאינה מתוך הבנה מקצועית, עלולה להביא לכדי נזק עצום לבית שלכם ושל השכנים שלכם. כל תהליך הטיפול בנזילת מים יכול לקחת זמן רב במידה והמים נספגו באדמה מתחת לריצוף או בקווים אחרים הנושקים או משותפים לכם ולשכנים שלכם.

מאתר נזילות מים מוסמך, עובר הכשרה מלאה בתור התחלה ובנוסף ימי עיון אשר מטרתם אחת, שיפור מתמיד ביכולת איתור נזילות מים , רטיבות ועובש. במסגרת ההכשרה, מאתר מוסמך לומד החל מנקודת הבסיס של מערכות מים וצנרת, סוגי צנרת ומחברים, הבנת תכנון והקמה של מערכות מים וצנרת, הכשרה מעמיקה אודות כשלים בצנרת, המקור שלהם, דרך ההתמודדות איתם, דרכי האיתור והכלים העומדים לרשותנו כמאתרי נזילות מוסמכים, אימון ולמידה של הכלים לפתרון תוך הבנת האילוצים השונים במכלול הפתרונות תוך מתן פתרון שלם ונכון ללקוח. 

מאתר נזילות מוסמך, משלים דו"ח רשמי אשר מכיל באופן מפורט ומתועד את מכלול הפעולות אשר נעשו במסגרת האיתור הנזילה בליווי תמונות, וידאו וכלי תיעוד נוספים. דוח איתור נזילה מקצועי הוא כזה אשר מאתר את שורש הנזילה אך יחד עם זאת מעביר באופן ברור ונהיר ללקוח את הממצאים. במידה והלקוח לא מפענח בשפתו את הכשל או מקור הנזילה שלנו, הרי שהדוח לא שלם.

חלק ממסקנות תהליך העבודה של מאתר נזילות מוסמך הוא גיבוש דרך פעולה עם הלקוח. בתהליך זה, אנו בונים סט פעולות נדרשות אשר יביאו לטיפול בנזילה אל מול אוסף המשתנים שנאספו החל מתהליך התחקיר הראשוני , דרך ממצאי איתור הנזילה ודרך כתיבת הדוח הרשמי.הכל בשיתוף ובשקיפות מרבית עם הלקוח.

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

איתור ותיקון נזילות בצנרת בריכות שחייה

גם באמצעות משגר ייעודי בטכנולוגיה יחודית בינלאומית

איתור נזילות במצלמה טרמית

מצלמה טרמית היא כלי ראשוני לתמונת מצב

ההבדל בין איתור נזילות ותקלות אינסטלציה באמצעות טכנולוגיה מול כלים מסורתיים

שירותי אינסטלציה מתקדמים מציעים יתרונות רבים על פני שיטות תיקון מסורתיות, לרבות תיקונים לא הרסניים, טכנולוגיה ללא תעלות, ריפוד צנרת, בדיקת וידאו והזרקת הידרו. שיטות אלו חסכוניות, ויעילות, ויכולות לחסוך זמן וכסף משמעותיים. בנוסף, שירותי אינסטלציה מתקדמים יכולים לספק שירות באיכות טובה יותר, ולהעניק ללקוחות שקט נפשי בידיעה שבעיות האינסטלציה שלהם מטופלות על ידי מומחים המשתמשים בטכנולוגיה העדכנית ביותר.

נזילות מים וחדירת רטיבות עלולות לגרום לנזק חמור לבית או לבניין, ויכולות להיות קשות לאיתור עד שכבר יהיה מאוחר מדי. באמצעות מצלמת הדמיה תרמית ובנסיבות הנכונות, ניתן למצוא בעיות מים ולחות נסתרות מבלי להזדקק לבדיקות הרסניות.

ישנם מקורות רבים של לחות בנייה, לרבות לחות (בכל עונה), עיבוי, דליפות צנרת, גשם ושלג, ואפילו אנשים ובעלי חיים נושמים. בדרך כלל רמת לחות נמוכה היא בסדר, אבל דליפות או עיבוי כבד עלולים לגרום לבעיות חמורות. מצלמת הדמיה תרמית אינה יכולה "לראות" לחות בקירות, אך היא יכולה לזהות הבדלי טמפרטורות ודפוסים עדינים החושפים את קיומם של מים.

רטיבות היא אחת הבעיות הקשות ביותר לזיהוי בבניין – הסימנים עדינים וקל לפספס עד שמתחילים לטפטף מים מהתקרה. איתור בשיטת תרמוגרפיה יכול לעזור בזיהוי, לצורך זיהוי נכון, חשוב לבחור במאתר מוסמך המשתמש בכלים ומצלמות איכותיות בלבד.

מהי המצלמה התרמית הטובה ביותר לזיהוי לחות?

לחות נוטה לגרום להפרשי חום עדינים בלבד. מצלמה תרמית המסוגלת לזהות לחות צריכה להיות בעלת רזולוציה גבוהה ורגישות תרמית רבה (NETD), כלומר יוצגו הבדלי טמפרטורה קטנים. במקרה של רגישות תרמית, כמה שיותר נמוך כך ייטב, ולכן מצלמה בעלת רגישות של 30mK מצוינת ליישומי לחות, בעוד שמצלמת רגישות של 100mK מתאימה יותר ליישומים תעשייתיים וזיהוי הפרשי טמפרטורות גדולים.

בנוסף, עדיף להשתמש במצלמה המאפשרת לך להתאים באופן ידני את הרמה והטווח של התמונה התרמית. בעיות לחות מופיעות בצורה הטובה ביותר כאשר התמונה מותאמת לטווח של כ-10 מעלות צלזיוס או 20 מעלות צלזיוס, מה שעוזר אפילו הבדלי טמפרטורה זעירים לבלוט.

איתור נזילות במצלמה טרמית

מערכות הבית וקווי הצנרת המוליכים מים, עוברים הין קירות הבית. אנחנו לא רואים את הצנרת במבט חיצוני אך באמצעות מצלמה טרמית אנחנו יכולים לזהות את מפת קווי הצנרת. איתור נזילות במצלמה טרמית בנוי ככה שהמלצמה מזהה באמצעות חיישן ייעודי את מפת הטמפרטורה אשר בתמונה או באזור המצולם. לכן כאשר אנו עוסקים באיתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית אנו למעשה עסוקים באיתור תנועות מים (לרוב קרים) מחוץ לקווי הצנרת.

לצורך הדוגמא, נניח ויש לנו נזילת מים בתוך הקיר במקלחת. כלפי חוץ אנחנו לא תמיד נראה סימנים, אבל באמצעות המצלמה הטרמית, נוכל לראות את מצב הנזילה שלנו בתוך הקיר. אין ספק שזה יתרון ענק אשר מספק לנו תמונה מלאה של המצב מבלי שנאלצנו לפתוח קירות וכדומה. ממש כמו צילום רנטגן או הדמיה רפואית אחרת

איתור נזילות מים ורטיבות

בדיקות מהירות שניתן לבצע כאשר יש חשש לנזילות מים

תיקון נזילות מים, תקלות אינסטלציה ועוד בעיות דומות מעולם לא היה קל ויעיל יותר מכפי שהוא עכשיו, הודות לפתרונות וכלים טכנולוגיים מתקדמים. הטכנולוגיות המודרניות הללו חוללו מהפכה בדרך שבה אנו ניגשים ופותרים בעיות הקשורות לנזילות מים ואינסטלציה, והפכו אותה למהירה יותר, מדויקת יותר ופחות משבשת את חיי היומיום שלנו.

חלפו הימים של שיטות מסורתיות שנשענו על עבודת כפיים וניחושים, מה שהוביל לזמני תיקון ממושכים, אי דיוקים ועלויות גבוהות יותר. כיום, טכנולוגיות מתקדמות כמו תוכנות איתור נזילות, מצלמות אינפרא אדום ומצלמות רובוטיות אפשרו איתור מהיר ומדויק של נזילות ותקלות, גם באזורים שקשה להגיע אליהם. המשמעות היא שניתן לבצע תיקונים בשבריר מהזמן, ולצמצם את ההפרעה בחיי היומיום שלנו.

בנוסף, כלים מתקדמים כגון ציפוי פנימי צנרת וטכנולוגיה ללא תעלות אפשרו לתקן צינורות ורשתות מים ללא צורך בחפירה נרחבת והפרעה לשטחים שמסביב. המשמעות היא שניתן לבצע תיקונים במהירות ובמינימום נזק לרכוש שלכם, ולחסוך לכם גם זמן וגם כסף.

המעבר משיטות מסורתיות לפתרונות וכלים טכנולוגיים מתקדמים בתחום נזילות מים ותיקון צנרת הביא לעידן חדש של חדשנות וקידמה. הטכנולוגיות המודרניות הללו לא רק הופכות את התיקונים למהירים יותר, מדויקים יותר ופחות מפריעים, אלא גם מספקות פתרונות חסכוניים המועילים גם לבעל הבית וגם לסביבה.

בדיקת לחץ מים: סגרו את כל צרכני המים בבית.וודאו כי אין כל מכשיר פועל ברקע כמו מדיח כלים, מכונת כביסה, מחשב השקיה וכדומה, ואף סגרו את ברז ההזמנה של מיכלי ההדחה (ניאגרה) בכל חדרי השירותים. כעת גשו אל שעון המים ובדקו האם הוא ממשיך לנוע. במידה וכן יש לנו סימן מובהק לנזילת מים ממקור הזנה.

בדיקה ויזואלית: האם ראיתם סימן או אינדיקציה לרטיבות וכדומה על גבי קירות, תקרה, ריחות, עובש במקום לא צפוי וכו. אלו סימנים לנוכחות של נזילת מים או רטיבות שיש לבדוק את מקורם.

דירות עליונות: עלו לגג הבית או הבניין המשותף, ובדקו האם קיימת הצטברות של מי בשטח הגג. מים ונוזלים בעלי נטיה טבעית לחלחל גם אם מדובר בסדרים ומעברים צרים מאד. במקרה כזה, יש לבצע בדיקת איתור ולראות האם קיים חלחול של מים אל קירות המבנה, ובכל מקרה לספק פתרון של ניהול המים אל ניקוז מתאים. במקרה זה יש לבדוק גם את צינורות הניקוז אשר לעיתים נסתמים מפסולת, עלים וכדומה ובכך מונעות מהמים לרדת אל תהליכי הניקוז.

רטיבות ונזילות בתקרה: קראו את הסעיף הקודם. במידה ואתם לא גרים בדירה העליונה, יש לבצע בדיקה משותף עם הדירה מעליכם ולנסות לאתר נזילה ממנה אליכם. בבניין מגורים משותף, קיימת חפיפה בין מערכות המים ומרכיבי הבניין משותפים כמו תקרה ורצפה, קירות ועוד. כלומר נזילה של השכן שלכם, שתפיע עליכם לעיתים יותר מאשר בדירתו שלו.

ניקוז וביוב: אתם מזהים כי הניקוז במקלחות, חדרי שירותים וכדומה, אינם קולטים את הנוזלים כנדרש, יתכן כי זהו סימן לסתימה כזו או אחרת. כאשר מפלס הניקוז אינו פועל כראוי, יתכן ותיווצר תקלה גדולה יותר במחברים ומעברים בדרך. מערכות המים והניקוז מתוכננות להכיל כמויות ופעילות ידועות על פי אופי הפעילות

איתור נזילות מים ותקלות בצנרת מוקדם ככל האפשר, הם חיוניים במניעת נזקים נרחבים לרכוש והימנעות מתיקונים יקרים. מומחים מוסמכים המשתמשים בטכנולוגיה ובטכניקות העדכניות ביותר מצוידים בצורה הטובה ביותר כדי לאתר ולזהות במדויק את מקור הבעיה. הם יכולים להשתמש בציוד מתקדם לאיתור נזילות, מצלמות אינפרא אדום ומצלמות רובוטיות כדי לאתר נזילות במהירות ובדייקנות, אפילו באזורים שקשה להגיע אליהם. זה לא רק חוסך זמן וכסף בתיקונים, אלא גם עוזר למזער את ההפרעה בחיי היומיום.

יתר על כן, מומחים מוסמכים יכולים להשתמש בטכניקות לא פולשניות כגון דיפון וציפוי צנרת וטכנולוגיה ללא הרס לתיקון צינורות ורשתות מים ללא צורך בחפירה נרחבת והפרעה לאזורים שמסביב. זה לא רק חוסך זמן וכסף, אלא גם עוזר להגן על הסביבה.

גילוי מוקדם ותיקונים בזמן מסייעים גם במניעת נזקים ארוכי טווח למבנה המבנה, תוך שמירה על שלמות הנכס ואורך חייו. בנוסף, זה עוזר למנוע בזבוז מים, להפחית את חשבון המים, וגם זה עוזר לשמור על הסביבה.

לא ניתן להפריז בחשיבות של איתור נזילות מים ותקלות בצנרת על ידי מומחים מוסמכים שעושים זאת במיטב הטכנולוגיה. מומחים אלו לא רק מספקים פתרונות מדויקים ובזמן, אלא הם גם עוזרים להגן על רכוש, לחסוך כסף ולשמור על הסביבה.

רטיבות בקירות

רטיבות בקיר היא סימן ברור לנזילת מים גלויה או סמויה

לפעמים אנו נגלה את הנזילה שלנו רק לאחר שהופיעו סימני רטיבות בקירות שלנו או של השכנים, או סימני עובש ברמות שונות. סימני רטיבות הם למעשה התפרצות והתפוררות של שכבת הקיר במטרה לאפשר למים/אידוי להתפוגג. אסור להקל ראש כאשר מאתרים סימני רטיבות או עובש. יש לבחון באופן מקצועי את הסיבה לכך, יתכן שקיימת נזילת מים או חדירת מים לאזור. הדבר מחייב איתור נזילות ממוקד על מנת לבסס את המקור לבעיה

עובש - איתור, טיפול ומניעה

מה זה עובש? למה עובש מופיע? מה עושים עם עובש בבית?

עובש, הגדרה: גידולי פטרייה המכסים חומרים אורגניים בתנאי לחות.

עובש נוצר בדרך כלל במקומות עם לחות, לחות או אוורור חזק. במקרים רבים נמצא עובש בחדרי אמבטיה או עובש בכיור. למרות האמונה הרווחת, עובש לא תמיד נגרם מנזילות או הצפה.

באופן כללי, עובש יכול פשוט להופיע כתוצאה מהמיקום. בתחילה הוא מופיע ככתמים קטנים, מפוזרים בכמה פינות ליד התקרה, ובהדרגה הוא "פולש" לכל חדר האמבטיה ולשאר החדרים בבית.

חשוב לציין עובדה חשובה – העובש עצמו מזיק לבריאות. בין היתר, עובש עלול להוביל למחלות בדרכי הנשימה, ולכן הוא מסוכן במיוחד לסובלים מאסטמה, מערכת חיסון חלשה, תינוקות וקשישים. עובש יכול גם לגרום לאלרגיות קשות ולמחלות נוספות כמו קשיי נשימה, גרד נרחב, בעיות פסיכולוגיות ועוד. לאור אלה, חשוב לבצע בדיקה ומקיפה של המקור לעובש ולטפל בסיבות המקור. בין אם מדובר בנזילת מים, רטיבות גלויה או רטיבות נסתרת, או כל סיבה אחרת. על פי ממצאי הבדיקה יש לקבוע את הפתרון המתאים והנכון להתמודדות עם העובש.

טיפים ומידע נוסף

רטיבות מעל הפנלים

רטיבות מעל הפנלים היא תופעה שמושכת תשומת לב רבה מדיירי הבית, ומפריעה בעיקר מבחינה אסתטית. עם זאת, יש לשים לב לתופעה זו מכיוון שהיא מצביעה

קרא עוד »

רטיבות בתקרה מהשכן

מאבק ברטיבות בתקרה מהשכן: הבנת הסכנות והנזקים הפוטנציאליים שנגרמים מחדירת מים של שכן. למגורים בבניין דירות עם שכנים יש יתרונות וגם אתגרים. למרות שזה נהדר

קרא עוד »
איתור-נזילות-בטכונלוגיית-אל-הרס---אינפרטק

אינפרטק - חוות דעת משפטית

אינפרטק יועצת באלפי מקרים משפטיים, מוגדרת כחברת מומחית מטעם בתי המשפט בישראל ומהווה מקור ידע רב בסוגיות מקצועיות בתחום איתור נזילות וטיפול ברטיבות

חברת אינפרטק היא החברה החלוצה לאיתור נזילות מים ורטיבות בישראל. למעשה חלק מתהליכי האיתור אותם חקרנו והפכנו לתתורת עבודה מוסדרת, הפכו עם השנים לתהליכי ליבה יסודיים בכל איתור נזילות מים ורטיבות בישראל ואף במדינות נוספות בעולם אשר אימצו את המתודלוגיות שלנו. 

עם השנים, חברת אינפרטק הפכה לאוטוריטה מוסמכת אשר מעבר להיותה גוף מסמיך עם מכללה אשר מכשירה מאתרי מים ונזילות, אינפרטק הפכה לגורם המוסמך על פי בתי המשפט כיועץ אשר מספק חוות דעת מקצועית בערכאות משפטיות כאלה ואחרות. 

לא בכדי, אינפרטק הפכה לגוף סמכותי המוביל בישראל לפתרונות איתור נזילות מים ורטיבות, ייבוש תת רצפתי, טיפול באירועי מים כלואים, איתור וטיפול בנזילות בקווי ביוב, איתור כשלים בקווי ניקוז והגשת ממצאים רשמים המוכרים על ידי הרשויות הבכירות ביותר בישראל ובחרות הביטוח אשר עוטפות את לקוחותיהם בהגנות ביטוח כאלה ואחרות.

מבין לקוחותינו

אנו גאים במתן שירות איכותי ומקצועי למיטב החברות והרשויות המובילות בישראל. שירות אישי עם אחריות

אינפרטק טכנולוגיות מתקדמות , מעניקה שירותי מומחה לאיתור, מיפוי תיקון ושיקום נזקי מים ללא הרס.

החברה פועלת מאז שנת 2000 והינה מחלוצות השימוש בטכנולוגיית אינפרא-אדום לאיתור נזילות וכשלים במערכות אינסטלציה ואיטום

דילוג לתוכן