אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

שירות עצמי

רוצים לאתר את הנזילה שלכם בעצמכם?

בנינו לכם תהליכי איתור נזילות, אותם תוכלו לבצע עצמאית.

תמיד תוכלו לעצור, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

כמעט בכל מפגש עם לקוחות, אתם שואלים שאלות, מגלים סקרנות ומבקשים לקבל כמה שיותר מידע.

החלטנו לקחת את זה צעד קדימה, וכעת תוכלו לנסות לאתר את הנזילה או המקור לרטיבות בעצמכם.

נכון שללא כלי עבודה מתאימים קיים קושי להשלים את המשימה, אבל לפחות תוכלו להתחיל ואנחנו נדבר באותה שפה :) 

בכל מקרה אנחנו  נמצאים במרחק של קליק מכם.

איתור נזילות מים ורטיבות

פעולות מהירות לאבחון ראשוני עצמאי

תיקון נזילות מים, תקלות אינסטלציה ועוד בעיות דומות מעולם לא היה קל ויעיל יותר מכפי שהוא עכשיו, הודות לפתרונות וכלים טכנולוגיים מתקדמים. הטכנולוגיות המודרניות הללו חוללו מהפכה בדרך שבה אנו ניגשים ופותרים בעיות הקשורות לנזילות מים ואינסטלציה, והפכו אותה למהירה יותר, מדויקת יותר ופחות משבשת את חיי היומיום שלנו.

חלפו הימים של שיטות מסורתיות שנשענו על עבודת כפיים וניחושים, מה שהוביל לזמני תיקון ממושכים, אי דיוקים ועלויות גבוהות יותר. כיום, טכנולוגיות מתקדמות כמו תוכנות איתור נזילות, מצלמות אינפרא אדום ומצלמות רובוטיות אפשרו איתור מהיר ומדויק של נזילות ותקלות, גם באזורים שקשה להגיע אליהם. המשמעות היא שניתן לבצע תיקונים בשבריר מהזמן, ולצמצם את ההפרעה בחיי היומיום שלנו.

בנוסף, כלים מתקדמים כגון ציפוי פנימי צנרת וטכנולוגיה ללא תעלות אפשרו לתקן צינורות ורשתות מים ללא צורך בחפירה נרחבת והפרעה לשטחים שמסביב. המשמעות היא שניתן לבצע תיקונים במהירות ובמינימום נזק לרכוש שלכם, ולחסוך לכם גם זמן וגם כסף.

המעבר משיטות מסורתיות לפתרונות וכלים טכנולוגיים מתקדמים בתחום נזילות מים ותיקון צנרת הביא לעידן חדש של חדשנות וקידמה. הטכנולוגיות המודרניות הללו לא רק הופכות את התיקונים למהירים יותר, מדויקים יותר ופחות מפריעים, אלא גם מספקות פתרונות חסכוניים המועילים גם לבעל הבית וגם לסביבה.

לשימושך מספר תהליכי אבחון ראשוניים

כרסום שורשים

חדירת שורשים לצינורות היא בעיה שכיחה ועלולה להיות יקרה איתה מתמודדים בעלי בתים, עיריות ועסקים כאחד. דבר זה מתרחש כאשר שורשי צמחים, במיוחד אלה של

קרא עוד »

ייבוש תת רצפתי – המדריך השלם

רטיבות תת רצפתית היא נושא נפוץ ומדאיג בבניינים, המשפיעה הן על נכסים למגורים והן על נכסים מסחריים. היא מתרחשת כאשר רטיבות מצטברת מתחת לריצוף, מה שמוביל לרוב לבעיות שונות כגון צמיחת עובש, נזק לריצוף וריחות לא נעימים. הבנת הגורמים לרטיבות תת-רצפתית היא חיונית לטיפול ביעילות ולמניעת בעיה זו. במאמר זה, נחקור באופן מקיף את הגורמים המרובים התורמים לרטיבות תת-רצפתית בבניינים.

קרא עוד »

איתור נזילות ללא הרס

בדיקות אל הרס הן בדיקות שפותחו במטרה אחת ויחידה, למנוע שבירה והרס בחיפוש אחרי תקלה או כשל במערכות המים השונות של המבנה. בדיקות אל הרס

קרא עוד »

עובש בקיר

עובש הוא פטרייה המתפשטת באמצעות נבגים והוא גדל על צמחים, סיבי בד, מזון וכו'.
העובש הנוצר בתוך הבית מתפתח בקלות בתנאי לחות. המקומות השכיחים בבתים ובמבנים בהם העובש גדל, הינם: במערכות האוורור ובסננים, בקירות ובתקרה, ברצפה, בשטיחים, בבגדים, באבק ובמוצרי מזון.

קרא עוד »
דילוג לתוכן