אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

מעיין אריאלי

ברצוני להודות להלל לשבח ולהוקיר את כל פועלכם, מאמציכם ועבודתכם, החל מהרגע הראשון בו דיברתי עם יוכי בטלפון קיבלתי יעוץ מקצועי מסור ומהיר. האדיבות והטיפול היחס החם והרצון לעזרה לא מובן מאליו כלל. לאורך כל הדרך הייתה זמינה ותמיד בחיוך לכל בקשה ושאלה – יוכי תודה על הכל, הקול שלך מזמין ונעים ואת מדהימה.
לטל המקסים שביצע את הבדיקה הראשונית ופרש ללימודים – הגיע והסביר בפועל במשך שעתיים של בדיקה כל פעולה שלו וכל תוצאה שראה, הרגיע…אין מילים, מחוסר ידע מוחלט שלי לימדת אותי והסברת הכל לפרטי פרטים – בהצלחה בלימודייך!

 

ישראל התותח שבא עם היבשנים- חיבר עבד שבר וחזר כל שבוע לבדיקות ועדכונים. תמיד זמין לתשובות בעל שיתוף פעולה חיובי, אופטימי ורגוע תודה ישראל על הסבלנות שלך ועל כל פועלך.
ואחרון חביב אריה שברגע שהבנו שאנחנו מסובכים הסכים לבוא, הסתכל והבין ופתר מיד את הבעיה – תודה על הזמינות שלך ועל המידע המדוייק, אני יודעת שאתם משפחה אך כמו בכל עסק עולם לומדים מהבוס הגדול: כולם נעימי הליכות כמוך, רגועים ומרגיעים והכל מתחיל בראש. אז באמת ישר כח.

אני שמחה שפגשתי אתכם, אמנם בנסיבות מעצבנות אבל צריך גם מזל גדול לבחירת ספקים טובים, מאחלת לכולכם הצלחה גדולה ופרנסה טובה ותמשיכו לעשות את מה שאתם עושים הכי טוב שיש.
בע"ה שתהליך המשפט יגמר מבטיחה לפנק אתכם!

בברכה והוקרת תודה,
מעיין אריאלי
בן גוריון 36, חולון

דילוג לתוכן