אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

שעון מד לחץ מכני / דיגיטלי

תוכן עניינים: שעון מד לחץ מכני / דיגיטלי

תפקידו של שעון מד הלחץ לבדוק את לחץ המים במערכת אספקת המים לדירה. במהלך הבדיקה על הבודק לדעת מהו לחץ המים המקובל בדירה או במבנה בו מתבצעת הבדיקה (כפי שנלמד בשיעור), ולראות האם מד הלחץ מצביע על הלחץ המתאים.

לחץ נמוך במערכת אספקת המים עלול להצביע על כשל במערכת המים, כפי שנלמד בשיעורים הבאים אך ייתכנו מקרים בהם הבודק לא יאתר כל כשל במערכת מכיוון שלחץ המים נמוך בדירה מלכתחילה מסיבה אחרת.

ישנן מספר סיבות ללחץ מים נמוך במבנים:

  • צנרת בעלת חלודה – צנרת העשויה מתכת נוטה להעלות חלודה, ובכך הקוטר של כל צינור קטן יותר ויותר, ובעקבות כך גם לחץ המים במערכת קָטֵן.
  • חסימת אבנית – צנרת העשויה מתכת צוברת אבנית במשך הזמן, ובעקבות כך לא מתאפשרת זרימת מים טובה.
  • לחץ מים נמוך בקומות גבוהות בבניין מגורים ללא משאבות מים מתאימות.

אנחנו כאן לשירותכם

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 – במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

דילוג לתוכן