אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

שירוול צנרת ביוב- ניקוז

תוכן עניינים: שירוול צנרת ביוב- ניקוז

תיקון צנרת ביוב או ניקוז בטכניקת השירוול הוא אפשרות פחות פולשנית (ללא הרס) לתיקון בעיות קו ביוב נפוצות מאשר תיקון ביוב מסורתי. בעבר תיקון מסורתי כלל חפירה והרס רב, כיום לא כך הדבר, אין צורך לחפור או לשבור קירות והוא יכול להתבצע מתחת מבנים קיימים מבלי להזיק למבנה או לדיירי הבית. בשיטה זו ניתן לתקן את הצינור מבפנים, ע"י החדרת בד עשוי סיבי זכוכית וחומרים מדביקים, ברגע ההדבקה החומרים הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהצינור – כאילו היו שם כל הזמן. שיטה זו היא ירוקה וידידותית לסביבה – ללא הרס, פסולת או שאריות בניין.

אנחנו כאן לשירותכם

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 – במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

דילוג לתוכן