אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

מצלמת צנרת בעלת ראש סיב אופטי

תוכן עניינים: מצלמת צנרת בעלת ראש סיב אופטי

תפקידה של מצלמת הצנרת בעלת ראש סיב האופטי היא לצלם את פנים הצנרת ולהעניק לבודק מבט פנימי על הצנרת והכשלים האפשריים הקיימים בה.

כיום, קיימים סוגים רבים של מצלמות כאשר כל אחת מהן הינה בעלת תכונות שונות התורמות לעבודה בשטח. כאשר אנו מבצעים בדיקה של צנרת ביוב או ניקוז עלינו להכיר את תכונות המצלמה ולהשתמש בהן לטובת הבדיקה ותוצאותיה.

אנחנו כאן לשירותכם

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 – במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

דילוג לתוכן