אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

גלאי דליפות – שמע אקוסטי

תוכן עניינים: גלאי דליפות – שמע אקוסטי

בדיקה באמצעות גלאי שמע אקוסטי, מתבצעת באמצעות האזנה לצנרת, ומעקב אחר רעשי הצנרת תוך המתנה לשמיעת צליל יציאת המים מהצנרת.

ברוב המכשירים מופיעים כמה אינדיקציות המצביעות על עוצמת הגלים האקוסטיים שהמכשיר קולט. 1. התראה קולית (צפצוף). 2. התראה חזותית (תאורה). 3. התראת תצוגה – סולם רמת שמע.

במהלך כל בדיקה על הבודק לבלוש אחר המיקום, בו הוא יכול לשמוע את יציאת המים בצורה הטובה ביותר ובעוצמה הגבוהה ביותר. לכן, בכל בדיקה על הבודק לציין את המיקום בו נשמעת יציאת המים בעוצמה הגבוהה ביותר כמיקום 'חשוד', וזאת כמובן לאחר שהבודק עבר על הקו לכל אורכו.

הערה: השימוש במכשיר זה מצריך תרגול רב, ושמיעה חוזרת של הרעשים שהצנרת מפיקה

אנחנו כאן לשירותכם

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 – במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

דילוג לתוכן