אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

גלאי גז

תוכן עניינים: גלאי גז

בדיקות המבוצעות באמצעות גלאי הגז הן בד"כ בדיקות בהן המכשור האחר אינו רלוונטי לסוג הכשל, או כאשר הבודק מעוניין לבצע הצלבה של שתי בדיקות במטרה להיות בטוח בתוצאות הבדיקה (תמיד מומלץ לבצע במידת האפשר הצלבת בדיקות).

הבדיקה מתבצעת באמצעות החדרת גז ידידותי (לא מסוכן) לצנרת הנבדקת, ובאמצעות גלאי הגז עוברים לאורך הצנרת במטרה לראות היכן יוצא הגז. כאשר אנו שומעים שהמכשיר קולט את אדי הגז היוצאים מהצנרת אנו יודעים שזהו המיקום בו יש לנו יציאת מים מהצנרת. לא תמיד הבדיקה מניבה תוצאות מדויקות, ולעתים מדובר על אזור הכשל ויש צורך לבצע בדיקות נוספות לקבלת מיקום מדויק יותר של הכשל.

אנחנו כאן לשירותכם

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 – במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

דילוג לתוכן