אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

בלונים ופקקים לאיתור נזילות

תוכן עניינים: בלונים ופקקים לאיתור נזילות

בלונים ופקקים משמשים את הבודק בבדיקות הצפה, אותן יש לבצע בצנרת ביוב ובגשמות (גשמה = צמ"ג = צינור ניקוז מי גשמים). הבלון הוא מוצר עשוי גומי או בד המוחדר לפתח הצנרת או הניקוז, במטרה לסתום את הצנרת ואת יציאת המים מהצינור. הפקק המכני הוא מוצר קשיח, ובד"כ משתמשים בו לביצוע בדיקות הצפה שאורכות זמן רב. כך שבמקום להשאיר במקום הבדיקה את הבלון, הבודק מקבע את הפקק לפתח הצינור ומשאיר אותו גם למשך שעות רבות.

אנחנו כאן לשירותכם

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 – במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

דילוג לתוכן