אינפרטק איתור נזילות ייבוש תת רצפתי עובש רטיבות בריכות שחייה

רטיבות בתקרה

אינפרטק - איתור נזילות מים רטיבות ביוב

תוכן עיניינים

פניה מהירה


פניות לאחר שעות הפעילות יענו בתחילת יום העסקים הבא • במצבי חירום בלבד ניתן לפנות באמצעות הוואצאפ 24/7

חיוג למרכז שירות

מרכז שירות לקוחות פועל

בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00

ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00

במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

אודות אינפרטק

אינפרטק טכנולוגיות מתקדמות בע"מ 

מהחברות המובילות בתחום איתור ואבחון כשלים במערכות אינסטלציה ואיטום במבנים, בקרקע ובבריכות שחיה, איתור ומיפוי תשתיות תת-קרקעיות, שיקום וייבוש מבנים וכן ביצוע תיקונים ייחודים ללא-הרס בתשתיות צנרת מים, ביוב וניקוז.

בטוח יצא לכם לפחות פעם בחיים להיכנס אל חדר המקלחת ולזהות צבע ירקרק או אפרפר שבא לידי ביטוי בנקודות מפוזרות על גבי משטחים שונים כמו התקרה או הקירות. עובש הוא אחת הבעיות הנפוצות ביותר בחדרים לחים ורטובים, וחדר המקלחת הופך מהר מאוד אצל רבים לחדר השנוא ביותר בבית. ולמה? ובכן, רטיבות בתקרה היא אחד הגורמים המכריעים בנוגע להימצאות של עובש בחדר המקלחת ובכלל, ומדובר כאן על עניין שלא תוכלו למשוך אותו לאורך זמן, אחרת אתם עלולים להתמודד עם בעיות הרבה יותר חמורות מ"רק" עובש. בעיות כמו התקלפות הקירות, ריחות לא נעימים שמשתלטים על הבית ועוד הן רק חלק מהבעיות שעליהן אנחנו מדברים, אז במקום להתמודד עם כל אלו – בואו ונמצא יחד פתרון לבעיית רטיבות בתקרה.

איך אני יכול לדעת אם יש לי רטיבות בתקרה?

רטיבות בתקרה אמנם מתחילה ומבעבעת מתחת לפני השטח, אולם את התוצאות שלה אתם עומדים לראות באופן כמעט מידי. ראשית, רטיבות בתקרה באה לידי ביטוי דרך טיפות שזולגות מהתקרה ונאספות לשלוליות על רצפת החדר. זוהי הדרך הפשוטה ביותר להבחין ברטיבות בתקרה, והיא גם המסוכנת מביניהן.
בנוסף, רטיבות בתקרה תביא לחריצים וסדקים ברורים בקירות, עובש וריח בולט ומאוד לא נעים. ברגע שתתקלו במה שנדמה לכם כמו רטיבות בתקרה, זה בדיוק הרגע גם לפתור את הבעיה הטורדנית הזו.

רטיבות בתקרה – מה עושים?

רטיבות בתקרה נגרמת בדרך כלל מעצם העובדה שקירות הבית שלכם לא אטומים מספיק ולא עמידים בפני חדירה של מים מבחוץ אל הפנים. העניין הזה הופך בעייתי יותר כמובן בעונת החורף שמביאה איתה גשמים עזים שעלולים לחדור בכל רגע אל תוך הבית. מעבר לנראות והריחות, עלולה להיות כאן בעיה ממשית שחוצה את גבולות הרטיבות בתקרה ומגיעה עד הבריאות האישית שלכם.
במצב שכזה יש להזמין אנשי מקצוע שיודעים להתמודד עם רטיבות בתקרה בצורה טובה ותוך שימוש במגוון הכלים המתקדמים ביותר על מנת להעלים אותה ולגרום לה לא לחזור. אז איך זה קורה?

בעלי מקצוע יודעים בדיוק איך להתמודד עם הבעיה

אז בשלב הראשון והחשוב ביותר יש לזהות מאיפה מתחילה הרטיבות בתקרה. יכול להיות שגורם ספציפי באיזור מסוים בתקרה הוא רטוב יותר ומפריש ממנו אל יתר האיזורים, ולכן הבעיה שצריך למגר הוא אותו איזור ספציפי. אנשי מקצוע יוכלו להשתמש בכלים מתקדמים על מנת לאתר את אותו האיזור, ולהבין איך להתמודד איתו בשלב הבא.
אם הבעיה היא נקודתית, ניתן יהיה להתמודד איתה יחסית בקלות, אך אם הרטיבות בתקרה כבר הצליחה להתפשט לעוד מקומות – מדובר כבר על תהליך מורכב בהרבה יותר.

רטיבות בתקרה – הפתרון לבעיה

לאחר איתור מקום הבעיה, בעלי מקצוע יוכלו להסיר את השכבות הרטובות ולמלא אותן בחומרים דוחי רטיבות. בדרך כלל השימוש בחומרים האלו יהיו גם בתוך הבית וגם מחוצה לו, כך שהמבנה יהפוך למבנה בלתי חדיר למים. בכל מקרה, חשוב לוודא שבעל המקצוע משתמש בחומרים שלא עלולים מכילים רכיבים שעלולים לפגוע בבריאות שלכם, ושגם יועילו לאורך זמן.

איך בוחרים בעל מקצוע כדי להתמודד עם רטיבות בתקרה?

לפני שתבחרו מי יבצע עבורכם את העבודה, חשוב מאוד לבצע סקר שוק. סקר שכזה יוכל לתת לכם את התמונה המלאה של מחירים, מקצועיות, המלצות והשוואות, וכך תוכלו לבחור את בעל המקצוע שייראה לכם הוגן ומקצועי מספיק. בכל מקרה, מומלץ לא להמתין ולתת לבעיית רטיבות בתקרה להתפתח, ולהתמודד איתה ברגע שהיא מופיעה.

חברה המתמחה ברטיבות בתקרה היא הפתרון המושלם

חברה שיש לה את הידע, הכלים והניסיון על מנת להתמודד עם בעיית רטיבות בתקרה ואיתור נזילות היא הפתרון הנכון בשבילכם, במיוחד כאשר חברה כזו בדרך כלל תחזיק בידע וכלים נוספים להתמודדות עם בעיות דומות נוספות. בצורה זו תוכלו לשלב כמה תיקונים בפעם אחת, שיכללו תיקונים כמו איתור, ייבוש וכל מה שתצטרכו.

דברים נוספים שחשוב לדעת על רטיבות בתקרה

היתרון הבולט של איתור וטיפול ברטיבות בתקרה בשנת 2020 הוא שהוא מתבצע ללא טיפה של הרס. לא תשמעו כאן על שבירת קירות או שבירת צינורות, והעניין הזה יכול לקרות באמצעות סיבים אופטים הנושאים עמם מצלמה איכותית שמאפשרת אבחון קל ופשוט של הכשלים הקיימים בתקרה.
גם הליך הייבוש שלאחר איתור ותיקון של רטיבות בתקרה הוא הליך פשוט שלא מצריך החלפת אריחים או הרס נוסף בבית. באמצעות כמה קידוחים קטנים ניתן לייבש את התקרה ביעילות, מבלי בלאגנים גדולים וכאבי ראש.

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 | במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

רטיבות מעל הפנלים

רטיבות מעל הפנלים היא תופעה שמושכת תשומת לב רבה מדיירי הבית, ומפריעה בעיקר מבחינה אסתטית. עם זאת, יש לשים לב לתופעה זו מכיוון שהיא מצביעה

קרא עוד »

רטיבות בתקרה מהשכן

מאבק ברטיבות בתקרה מהשכן: הבנת הסכנות והנזקים הפוטנציאליים שנגרמים מחדירת מים של שכן. למגורים בבניין דירות עם שכנים יש יתרונות וגם אתגרים. למרות שזה נהדר

קרא עוד »
דילוג לתוכן