אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

רטיבות בבית?

תוכן עניינים: רטיבות בבית?

רטיבות באחד מחדרי הבית היא תופעה לא נעימה ואף מסוכנת אשר עשויה להופיע בכל חדר, מכל סוג וגודל. נהוג לחשוב שתופעת רטיבות מתרחשת בעיקר בחודשי החורף, אולם לא רק – רטיבות עשויה להופיע על קירות הבית או במיקומים אחרים בכל ימות השנה, בעקבות מגוון סיבות ותנאים. הנה כמה פרטים מעניינים על תופעת רטיבות וגם, על דרכים חדשניות ומקצועיות לטיפול בה.

רטיבות היא תופעה שעשויה להופיע בכל זמן ובכל בית, גם אם אנחנו מתגוררים במבנה מגורים חדש. רובנו נתקלנו בתופעה זו– רטיבות בקיר חיצוני או רטיבות בקיר פנימי, כזו שמתגלה על ידי מגוון סימנים חיצוניים כמו הופעת טחב, ריקבון, תפרחת על הקירות ועוד. אכן, תופעה לא נעימה. רטיבות בקיר פנימי אומנם מתגלה במהירות אולם לעיתים היא סמויה ולכן, חושב כל כך לבצע בדיקת רטיבות תקופתית באופן רציף ושוטף.

רטיבות בבית – על הסיכונים

רטיבות בבית היא תופעה שיכולה בהחלט לסכן את המבנה שבו היא מופיעה וגם, את הדיירים מסביבה. רטיבות בקיר פנימי או על גבי אחד מקירות הבית, עשויה להזיק רבות לקיר עצמו ולמבנה הכולל – רטיבות בקיר מחלישה את עמידות המבנה והקיר, גורמת להתקלפויות ולסדקים ומעבר לכך, גם פוגעת פגיעה משמעותית בויזואליות של כל חלל. כיום, ניתן לבצע בדיקת רטיבות באופן פשוט ויעיל, על ידי מגוון טכנולוגיות מתקדמות שמותירות את המשטחים נקיים ושלמים ולא דורשות כלל לבצע הרס כלשהו בקירות, בצנרות ובתשתיות הבית.

השיטות החדשניות לבדיקת רטיבות

מבין השיטות החדשות והמקצועיות ביותר לבדיקת רטיבות או בעיות איטום וצנרת, ניתן למצוא מגוון סריקות טרמיות המתבצעות על ידי צילומי אינפרא אדום. בדיקת רטיבות זו, מאפשרת לאנשי המקצוע לגלות בקלות את מקור הרטיבות על ידי תמונות צבעוניות המדמות בדיוק את האזורים הבעייתיים. על ידי כך ניתן לטפל כיום בתופעת רטיבות בקיר או בכל מבנה אחר באופן נקודתי וממוקד. בנוסף, מתאפשרת כיום החדרה של סיבים אופטיים ייחודיים לקירות פנימיים או לצנרות לגילוי ואיתור רטיבות ונזילות. גם כאן יתרונות השיטה משמעותיים, בכך שאינם דורשים שבירת קירות או רצפות בדרך לאיתור הנזילה.

תכירו את חברת אינפרטק – החברה המתקדמת לאיתור ולטיפול בבעיות רטיבות ונזילות

אינפרטק היא חברה מקצועית ומוכרת המתמחה באיתור ותיקון בעיות איטום וצנרת הגורמות לנזילות, רטיבות ועוד. לרשות החברה עומדים צוות מומחים אשר מנוסים בהתמודדות עם כלל סוגי בעיות איטום, במגוון מבנים ומיקומים. אינפרטק משתמשת בעבודתה בטכנולוגיות החדשניות ביותר, מעניקה שירות בפריסה ארצית ומציעה ללקוחותיה שירותים ייחודיים ומובילים כמו איתור נזילות בבריכות שחיה, סריקת ארונות חשמל ועוד.

אנחנו כאן לשירותכם

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 – במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

דילוג לתוכן