אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

תוכן עניינים: נזילות, רטיבות ושאר בעיות בצנרת

נזילות, רטיבות ושאר בעיות איטום בצנרת עשויות לתקוף אותנו בשל מגוון סיבות ותנאים – אם בשל מקרים של מבנים ישנים, צנרות לא תקינות, חדירת מים או מי גשמים. נזילות כמו גם רטיבות הן בעיות שיש לטפל בהן באופן מקצועי כדי למנוע את התפשטותן וגם, כדי למנוע נזקים רציניים למבנים וכמובן לדיירים הגרים בסביבתן

נזילות, רטיבות ושאר בעיות איטום בצנרת עשויות לתקוף אותנו בשל מגוון סיבות ותנאים – אם בשל מקרים של מבנים ישנים, צנרות לא תקינות, חדירת מים או מי גשמים. נזילות כמו גם רטיבות הן בעיות שיש לטפל בהן באופן מקצועי כדי למנוע את התפשטותן וגם, כדי למנוע נזקים רציניים למבנים וכמובן לדיירים הגרים בסביבתן. נזילות כמו בעיות איטום או בעיות בצנרת הן לעיתים גלויות אולם לעיתים, סמויות הן ולכן חשוב לבצע איתור נזילות באופן מקצועי. לעיתים הסימנים הפיסיים של נזילות ברורים, כמו טחב, עובש, כתמים על הקירות ועוד ולעיתים יש צורך באיש מקצוע מומחה אשר יידע לאתר ולחשוף אותן. אנשי מקצוע מומחים רבים מציעים כיום מגוון שיטות איתור נזילות ובעיות איטום בצנרת אולם אלו לרוב, עושים שימוש בכלים כבדים ומותירים הרס רב למבנה. רוצים לשמוע על שיטות איתור נזילות, בדיקת צנרת ובעיות איטום על ידי אמצעים טכנולוגיים חדשניים ופנימיים שלא מצריכים אפילו את שבירתו של קיר אחד? אז כנסו.

טיפ טיפה ועוד טיפה – על איתור בעיות נזילות חדשני

בתופעות כמו נזילות, רטיבות ושאר בעיות איטום בצנרת ניתן כיום לטפל באופן חדשני שלא לומר מיקרוסקופי כמעט. שיטות טכנולוגיות חדשות לאיתור נזילות כמו צילומים תת קרקעיים בשימוש אינפרא אדום, בדיקות צנרות באמצעות החדרת סיבים אופטיים, הדמיות וסריקות טרמיות ועוד, הן חלק מהטכנולוגיות שמאפשרות כיום לאנשי המקצוע לאתר ולטפל בבעיות נזילות באופן כמעט רובוטי. שימוש בטכנולוגיות אלו דורש מאנשי המקצוע ניסיון, היכרות ומומחיות ואכן, כדאי מאוד שתבחרו בקפידה את אותה החברה העובדת באמצעותן. היתרונות של שימוש במגוון טכנולוגיות חדשות אלו הם ברורים ומשמעותיים – אם כדי לאתר את מקור נזילות בעבר היה צורך לשבור קירות, לפתוח צנרות או כל פעולה אחרת הדורשת שימוש בכלים כבדים שמותירה אחריה הרס, כיום זה נמנע. כיום באמצעות עזרים טכניים כאלו ואחרים ניתן לחדור אל אותם המקומות הפנימיים ולתקן באמצעות אותם העזרים את הבעיה – ללא כל צורך במגע אדם.

חברת אינפרטק – איתור וטיפול איכותי ומקצועי בבעיות נזילות מים

חברת אינפרטק מתמחה באיתור ובתיקון בעיות צנרת, בעיות איטום, נזילות ורטיבות. לרשות החברה עומדות מגוון טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות המאפשרות לה לבצע בדיקת בעיות צנרת בכל מבנה, לכל מטרה ולכל צורך. החברה מציעה שירותים מקצועיים ומובילים של איתור נזילות מים סמויות ואיתור רטיבות במגוון מיקומים ותנאים – אם במקרים של מבנים תת קרקעיים, צינורות פנימיים הקבועים בקירות, בדיקות על גבי ריצוף פרקט, גגות, מרפסות מרוצפות ועוד. לחברה בנוסף עוד מגוון שירותים יעילים שהיא מציעה ללקוחותיה כמו ביקורות בתים לפני רכישה, בדיקות מבנים שונות, בדיקות בריכות שחייה, סריקת לוחות חשמל, מדידות לחות למטרות רחבות ועוד.

אנחנו כאן לשירותכם

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 – במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

דילוג לתוכן