אינפרטק איתור נזילות ייבוש תת רצפתי עובש רטיבות בריכות שחייה

מכשיר לאיתור נזילות מים

אינפרטק - איתור נזילות מים רטיבות ביוב

תוכן עיניינים

פניה מהירה


פניות לאחר שעות הפעילות יענו בתחילת יום העסקים הבא • במצבי חירום בלבד ניתן לפנות באמצעות הוואצאפ 24/7

חיוג למרכז שירות

מרכז שירות לקוחות פועל

בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00

ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00

במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

אודות אינפרטק

אינפרטק טכנולוגיות מתקדמות בע"מ 

מהחברות המובילות בתחום איתור ואבחון כשלים במערכות אינסטלציה ואיטום במבנים, בקרקע ובבריכות שחיה, איתור ומיפוי תשתיות תת-קרקעיות, שיקום וייבוש מבנים וכן ביצוע תיקונים ייחודים ללא-הרס בתשתיות צנרת מים, ביוב וניקוז.

אם לאחרונה אתם חווים טפטופים בבית ממקור בלתי מזוהה, הגיע הזמן להפסיק לדחות את התיקון, שכן כנראה מדובר בתיקון מסוג גילוי נזילות מים, איטום ותיקונן. מכשיר לאיתור נזילות מים, הוא למעשה מצלמה תרמית, שבה ניתן להשתמש בכדי לאתר נזילות סמויות. מחפשים אחר חברת איטום מומלצת? רגע לפני שאתם קוראים לאנשי איטום, אנחנו ממליצים לכם להיות בטוחים שאתם מזמינים את השירות הנכון. בעוד שתקלות מסוימות יצריכו ממכם קריאה לאינסטלטור שיבצע תיקוני נזילות יחסית פשוטים, במקרים אחרים אתם תצטרכו להשתמש בטכנולוגיות ובמכשירים לגילוי הנזילה עצמה. בואו נסביר את זה קצת יותר לעומק. כל מה שצריך לדעת לגבי נזילות מים, איטום, תיקון ומה שבין לבין

איזה שירות אני צריך? אינסטלטור או אנשי איטום וגילוי נזילות מים?

האם אתם צריכים שירות של אינסטלטור לתיקון נזילות מים? אולי אתם צריכים אנשי איטום מקצועיים אשר מגיעים אליכם עם הטכנולוגיות המתאימות לגילוי ואיתור נזילות מים? חשוב להכיר את ההבדלים בין סוגי השירותים האלו, שכן כל שירות הוא שונה ונפרד מהאחר.
בואו נפשט את זה ונסביר במילים פשוטות. אם אתם מגיעים הביתה ומגלים נזילת מים מהברז במטבח או באמבטיה, אתם כנראה צריכים אינסטלטור שיגיע עם ציוד אינסטלציה יחסית פשוט ויתקן את הנזילה של המים.

נזילות מים שלא ניתן לאתר בפשטות ובעזרת העין – מה עושים?

יחד עם סוגי הנזילות האלו שנראות לעין, ישנן גם נזילות מים שלא ניתן לאתר ללא ציוד טכנולוגי. גיליתם רטיבות בקיר? לא בטוח שאינסטלטור יהיה מסוגל לסייע לכם מקצועית במקרים כאלו. במקרים אלו, אתם תצטרכו חברה כמו חברת אינפרטק – גילוי נזילות באמצעות מכשיר לאיתור נזילות מים, גם נזילות סמויות.
צוות המומחים של חברת אינפרטק יגיע אליכם עם הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, בעזרתו יהיה ניתן לאתר נזילות מים בקירות שלכם במהירות וביעילות. חשוב לציין, נזילות מים יכולות לגרום לכם לנזקים נרחבים אם לא תתקנו אותן, והן אפילו יכולות לגרום לסכנת התחשמלות.

תיקונים של נזילות מים – אסור לדחות! הימנעו מנזקים וסכנות

שימו לב, מאחר שמבנים תמיד יכללו תשתיות חשמל, מים וגז, צריך להקפיד על תקינותן של התשתיות האלו ועל עבודת קורלציה נכונה בין התשתיות. במילים יותר פשוטות, כל התשתיות והמערכות בביתכם צריכות לעבוד במקביל ובצורה בטוחה, ככה דאף מערכת לא תהיה מושפעת מתקלות וליקויים שבמערכת אחרת.
ומה יקרה אם תקלות בתשתיות מסוימות ישפיעו על התפקוד של מערכות ותשתיות אחרות? בואו ניקח את הדוגמה של נזילות מים אשר מציפות את הבית ועלולות להגיע ללוחות החשמל ולתשתיות החשמל במבנה. מה לדעתכם יקרה? נכון, סכנה חמורה ביותר של התחשמלות. לכן, יהיה חשוב לתקן נזילות מים כמה שיותר מהר.

חברת אינפרטק לגילוי נזילות מים, איטום ותיקון

חברת אינפרטק מגיעה אליכם עם מכשיר לאיתור נזילות מים בבית, מכשיר הנקרא מצלמה תרמית אינפרה אדום. מצלמה זו עבדת בשיטה של חום, והיא מסמנת לאנשי האיטום היכן קיימות נזילות מים סמויות מהעין. לידיעתכם, אנחנו מספקים הוכחות ואסמכתאות עבור בית המשפט, ככה שאתם גם יכולים להסתייע בנו עבור תביעת נזיקין בעקבות נזקי מים.
חוויתם נזקי מים ואתם צריכים עדות חותכת לכך שהרטיבות הגיעה ממקור אחר שאינו אתם? ובכן, חברת אינפרטק תשמח לספק לכם הוכחות חותכות עבור בית המשפט בגין תביעת נזיקין של מים. בשורה התחתונה, אנחנו מספקים שירות מדויק להפליא, מהיר ויעיל. צרו עמנו קשר עוד היום עבור הצעת מחיר שקופה ואטרקטיבית.

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 | במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

רטיבות מעל הפנלים

רטיבות מעל הפנלים היא תופעה שמושכת תשומת לב רבה מדיירי הבית, ומפריעה בעיקר מבחינה אסתטית. עם זאת, יש לשים לב לתופעה זו מכיוון שהיא מצביעה

קרא עוד »

רטיבות בתקרה מהשכן

מאבק ברטיבות בתקרה מהשכן: הבנת הסכנות והנזקים הפוטנציאליים שנגרמים מחדירת מים של שכן. למגורים בבניין דירות עם שכנים יש יתרונות וגם אתגרים. למרות שזה נהדר

קרא עוד »
דילוג לתוכן