אינפרטק איתור נזילות ייבוש תת רצפתי עובש רטיבות בריכות שחייה

מה עושים אחרי שיש לנו דו"ח איתור נזילות?

אינפרטק - איתור ותיקון נזילות מים ורטיבות

תוכן עיניינים

פניה מהירה


פניות לאחר שעות הפעילות יענו בתחילת יום העסקים הבא • במצבי חירום בלבד ניתן לפנות באמצעות הוואצאפ 24/7

חיוג למרכז שירות

מרכז שירות לקוחות פועל

בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00

ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00

במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

אודות אינפרטק

אינפרטק טכנולוגיות מתקדמות בע"מ 

מהחברות המובילות בתחום איתור ואבחון כשלים במערכות אינסטלציה ואיטום במבנים, בקרקע ובבריכות שחיה, איתור ומיפוי תשתיות תת-קרקעיות, שיקום וייבוש מבנים וכן ביצוע תיקונים ייחודים ללא-הרס בתשתיות צנרת מים, ביוב וניקוז.

לאחר שחוויתם נזקי מים או חשד לנזילה בדירתכם, חשוב להזמין מומחה מוסמך לאיתור נזילות ונזקי מים שיבצע בדיקת איתור נזילות יסודית. לאחר ביצוע הבדיקה בהצלחה, המומחה יספק דו"ח מפורט על ממצאיו / חוות דעת מומחה. דו"ח זה צריך לכלול סיכום של הבדיקות שבוצעו, אבחון התוצאות והמלצות לתיקונים נחוצים.

הדו"ח צריך לכלול גם מפרט טכני עבור התיקונים המומלצים. מפרט זה מספק את ההנחיות המדויקות לביצוע התיקונים בהתאם להנחיית המומחה. יש חשיבות מכרעת לשתף את הדו"ח עם בעל המקצוע שיבצע את התיקונים, שכן הוא ישתמש בו כמדריך על מנת לוודא שהתיקונים יתבצעו בצורה נכונה ובהתאם להמלצות המומחה.

חשוב להבין שהתעלמות מההמלצות שהועלו בדוח עלולה להוביל לנזק נוסף או לבעיות חמורות יותר בהמשך. חוות דעתו של המומחה מבוססת על שנים של ניסיון וידע עשיר, ויש להתייחס בכובד ראש להמלצותיו. על ידי ביצוע הנחיות המומחה, ניתן להבטיח שהתיקונים מבוצעים כהלכה ולמנוע כל נזק או בעיות נוספות.

בנוסף לתיקונים המומלצים בדוח, ייתכן שיהיה צורך גם לנקוט בצעדים למניעת נזילות או נזקי מים עתידיים. המומחה עשוי להמליץ על תחזוקה שוטפת או על התקנת ציוד ספציפי כדי למנוע בעיות נוספות.

 

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 | במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

רטיבות מעל הפנלים

רטיבות מעל הפנלים היא תופעה שמושכת תשומת לב רבה מדיירי הבית, ומפריעה בעיקר מבחינה אסתטית. עם זאת, יש לשים לב לתופעה זו מכיוון שהיא מצביעה

קרא עוד »

רטיבות בתקרה מהשכן

מאבק ברטיבות בתקרה מהשכן: הבנת הסכנות והנזקים הפוטנציאליים שנגרמים מחדירת מים של שכן. למגורים בבניין דירות עם שכנים יש יתרונות וגם אתגרים. למרות שזה נהדר

קרא עוד »
דילוג לתוכן