אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

ימי עיון

ימי עיון מקצועיים הם הלחם והחמאה של כל בעל מקצוע, שמחפש את הדרך להתקדם ולשפר את עצמו על בסיס יומיומי. זה המקום שבו פורחת הלמידה המשותפת של בעלי המקצוע יחד, ושבו יש מסגרת שמאפשרת לכל אחד להביא את דעתו המקצועית לידי ביטוי ולשפשף אותה.

מכללת אינפרטק לקחה על עצמה את המשימה החשובה, של עידוד השיתופיות בין אנשי המקצועות השונים בישראל. שיתופיות שמטרתה לשתף ולחלוק מידע מקצועי בין בעלי מקצוע, שהמקצועות שלהם חופפים ונמצאים תחת המטריה הרחבה שנקראת 'ענף הבניה של ישראל'.

בכל תחום ותחום יש מידע רב שיכול להיות לעזר לבעלי מקצוע מהתחום החופף אליו, ולכן חשוב שנהיה מעורבים אחד במשימתו של השני ונלמד ממנו ומהתובנות שעלו לו בעבודתו היומיומית. קבלן האיטום צריך לדעת על הבעיות שעלולות להתעורר בעבודה שלו מהצד של האינסטלטור, וכן להיפך. כאשר משולבת בתוך כולם, היא תורת איתור הנזילות שמשתרגת לה בין כל תחום ותחום.

ימי עיון לתיקון צנרת ללא הרס

ביום עיון זה אנחנו נלמד את כל מה שבעל המקצוע צריך לדעת, כדי לבצע תיקון אל הרס באמצעות אחת או יותר מהשיטות המוכרות בשוק כיום. תיקון ללא הרס הוא מקצוע רווחי שניתן להתפרנס ממנו ברווח ובכבוד, ותוך כדי גם לקבל אתגר יומיומי לפיתוח האישי והמקצועי של בעל המקצוע. כל מקרה מצריך מחשבה ותכנון על מנת שהתיקון 'יחזיק מים' (תרתי משמע) ולא ייפול, ועל מנת שהלקוח ימליץ על בעל המקצוע ועל שיטת התיקון ללא הרס לחבריו ומכריו.

ביום זה נלמד כיצד לבצע את התיקונים הלכה למעשה, גם בהיבט התיאורטי וגם בהיבט המעשי. נתרגל יחד סוגים שונים של תיקון צנרת ונבין מה כל תיקון דורש מאתנו בתור בעלי מקצוע. ימי העיון לתיקון צנרת ללא הרס כוללים יומיים מלאים שמתחלקים לחלק העיוני והחלק המעשי. ביום העיוני (הראשון) נלמד בעומק והרחבה על הצנרת ועל התיקונים המתאימים, וביום המעשי (השני) נתרגל בשטח את התיקונים שלמדנו ביום הקודם.

ימי עיון למהנדסים

תפקידו של המהנדס מאפשר לו לחלוש על נושאים רבים, אך באותה מידה גם מחייב אותו להיות מודע לסכנות שאורבות מנזקי המים בסיומו של כל פרויקט. בימי העיון של המהנדסים, אנחנו מכוונים את המהנדס ישירות אל הקרביים של איתור הנזילות בתחומים שנוגעים אליו. בין אם מדובר על לימוד מעמיק של מערכות האינסטלציה והאיטום של מבנים בהיבט הביקורתי, ובין אם מדובר על קירות חזית ועל רמות ספיגות שונות של אבני חיפוי.

המטרה הסופית היא להוציא את המהנדס עם הבנות מעמיקות, לאחר יום עיון שבו התבררו לו דברים ונלמדו נושאים, שלא הוענקו לו במהלך ההכשרה השגרתית של המקצוע. ההרצאות ביום העיון מועברות על ידי מיטב המומחים בארץ, הרצאות מעמיקות ומעניינות שאותן ימסרו המומחים של חברת אינפרטק ומומחים אורחים נוספים.

ימי עיון לקבלני בניין

קבלני בניין מוכרחים להגיע אל ימי העיון המיועדים להם, כדי לקבל את המידע שהם כל כך צריכים להתנהלות יומיומית תקינה שלהם ושל אלו שעובדים תחתם. ביום העיון הייעודי לקבלני בניין אתה הולך ללמוד כיצד ניתן למנוע ליקוי בניה ונזילות ונזקי מים. כמו גם כיצד אפשר להדריך את מנהלי העבודה והפועלים לפעול בצורה נכונה ותקנית. בימי העיון אנחנו מציעים גם ליווי לפרויקטים בכל שלבי הבנייה, במטרה למנוע ככל האפשר ליקויים ונזקי מים שעלולים לחשוף קבלנים לתביעות משפטיות. הליווי מתבצע בליווי והדרכה מלאה של המומחים והמהנדסים של חברת אינפרטק, שרכשו ידע וניסיון רב במהלך עשרים שנות הפעילות של החברה.

יום העיון נותן לך הצצה לעולם של ביקורת מבנים בחלק הקריטי שלו, בסיום יום העיון תוכלו לקבל ספרון הדרכה שאתו תוכלו לעבוד מול אלו שעובדים תחתיכם. המטרה הסופית היא, לצמצם עלויות ולהעלות את רמת הבנייה לכזאת שתגרור אחריה אך ורק לקוחות מרוצים. קבלן יקר! לידיעתך, רוב התביעות שמוגשות בבתי המשפט בישראל על ידי רוכשי דירות טריים, אלו תביעות שרובן ככולן מוגשות בנושא רטיבות ונזקי מים. תביעות של ליקויי בניה כאלו ואחרים פחות משחקות ללקוח שלך כמו הנושא של רטיבות, זהו הנושא העיקרי שעליו אתה צריך לתת את הדעת כי הוא ציפור הנפש של נושא התביעות.

קבלן יקר! אפשר אחרת! אתה יכול לסיים פרויקט מבלי לקבל תביעות עתק על נזילות סמויות או גלויות. אתה יכול להמשיך הלאה לפרויקט הבא מבלי שיעכבו אותך בתיקונים חוזרים שוב ושוב. אתה יכול לדעת היכן לשים את הדגש המקצועי. ולמרות שיש לך אנשי מקצוע מעולים שעובדים אצלך, עדיין, יש לנו מה להוסיף להם. בסופו של דבר הידע המקצועי עושה את העבודה, וזה מה שצריך לעמוד בראש מעיינך.

ימי עיון לאינסטלטורים

אינסטלטור יקר! כמה פעמים נכנסת לדירה וגילית שהלקוח שואל על מכשור טכנולוגי כדוגמת מצלמה תרמית או מצלמת סיב אופטי, ולך לא הייתה האפשרות לתת לו מענה? כמה פעמים לא הצלחת להבין את מקור הבעיה והיית צריך להזמין עמית למקצוע שיאתר בשבילך את מקור התקלה? אנחנו כאן כדי לפתוח לך את העדשה. בימי העיון אנחנו עוברים על התרחישים האפשריים בכל מערכות המים של המבנה, ונותנים לך ידע מעשי ליישום בשטח אצל הלקוחות שלך.

הלקוח שלך רוצה אותך ואת הידע שלך, אנחנו מציעים לך להרחיב את היריעה ואת נקודת המבט שלך לעוד ועוד נושאים. כי בסופו של דבר ככל שהיריעה שלך תהיה רחבה יותר בהיבט המקצועי, כך תוכל להתמודד עם יותר ויותר מקרים שבהם הלקוחות שלך צריכים את עזרתך. בין אם מדובר על מערכות האינסטלציה שאתה הולך לגלות בהן צדדים חדשים, ובין אם מדובר על תחום האיטום שבו תקבל את הנקודות הקריטיות כל כך בשבילך. גם במקומות שבהן קיים שילוב של שתי המערכות (אינסטלציה ואיטום), אתה רוצה להיות עם יכולת מקצועית לתת מענה ללקוחות שלך. אנחנו נעזור לך להגיע לשם, ונלווה אותך גם לאחר ימי העיון במידת הצורך והאפשר.

ימי עיון לקבלני ואנשי איטום

איש איטום יקר! בימי העיון תגלה את המבט המקצועי הישיר על כשלים ותקלות שקשורות לעבודה שלך בתור איש איטום. יש לציין, שגם אנשי איטום מהשורה הראשונה מתייעצים איתנו כשהדבר נוגע לנזקי מים ורטיבות, הייעוץ מגיע ממקום מקצועי גרידא וחשוב שתדע לנצל את מאגר הידע העצום שחברת אינפרטק והמומחים שלה צברו במהלך שנות הפעילות של החברה.

בימי העיון תקבל מבט פנימה לעולם נזקי המים והקשר הישיר שלו לעולם האיטום, נעבור על התרחישים האפשריים לכל מערכת ונצלול פנימה עד להבנה מלאה של הנושאים הנלמדים. גם אם נצא מנקודת הנחה שיום העיון יציל לך שתיים שלוש עבודות, זה כבר הישג כביר. במיוחד לאור העובדה שעבודות האיטום יכולות להגיע להיקפים וממדים כספיים עצומים, שהולכים לריק כאשר העבודה מצריכה חזרה שלך ושל העובדים שלך לשטח לביצוע תיקונים או במקרים חמורים יותר להחלפה מלאה של העבודה הקודמת בעבודה חדשה.

תן לעצמך את המתנה החשובה הזאת גם כדי שתוכל להפגין ידע ויכולת בשטח, וגם כדי שבסוף החודש תוכל להעביר את הדף הלאה ביומן בלב שלם, כשאתה יודע שרוב הסיכויים שלא תקבל טלפון מלקוח לא מרוצה או מלקוח שהעבודה שלך 'מטפטפת' לו מים לדירה.

ימי עיון להנדסאי בניין

הנדסאי יקר! בוא אלינו ותעלה את עצמך לרמה גבוהה יותר בפעילות היומיומית שלך. בין אם אתה עובד ביומיום כהנדסאי ביצוע ותכנון של חברות בנייה פרטיות או ציבוריות, ובין אם אתה מנהל עבודה באתרי בנייה, יום העיון יקפיץ אותך קדימה במספר צעדים ורמות. היכולת שלך לנווט את ספינת העבודה באתר הבנייה תלויה בין היתר גם בידע המקצועי שנוגע באופן ישיר לממונים תחתיך בשטח. ברגע שאתה מבין כיצד להנגיש להם את ההוראות הנכונות, וכיצד לכוון אותם לביצוע הפעולות בצורה שתמנע ליקויים ותקלות, אתה נותן לעצמך 'פור' על אחרים שעוסקים בתחום. מעבר לזה, יש לך 'על הראש' את הדאגה לכך שבסיום הפרויקט לא יתעוררו בעיות שלא צפית, כמו ליקויי בניה, נזילות וכל דבר אחר שסוחב אותך אחורה במקום שתהיה עסוק בלהתקדם קדימה.

בימי העיון הייעודיים שלנו להנדסאי בניין אתה הולך ללמוד על 'הצד הכושל', הצד שאותו אנחנו בד"כ לא רוצים לראות או לשמוע כל עוד הוא לא צועק לנו באוזן כשהוא מלווה בעורך דין ממולח. אנחנו נלמד אותך להקשיב ללחישות של הליקויים, עוד לפני שהן הופכות לצעקות או לתביעות משפטיות. מה שייתן לך את היכולת למנוע ליקויי בנייה ונזילות או רטיבות, כך שבסיום הפרויקט הדאגה היחידה שתהיה לך, היא כיצד לקצור והיכן לאגור את כל השבחים שתקבל. המטרה שלנו היא לתרום לך מהידע שלנו ובכך להעלות את הרמה שלך ושל הבנייה בישראל יחד איתך. הצטרף אלינו עוד היום, אנחנו מבטיחים לך שלא תתאכזב!!

לסיכום: ימי עיון

אנחנו כאן לשירותכם

מרכז שירות לקוחות פועל בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00 | ימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 – במקרה חירום ניתן לפנות באמצעות וואצאפ

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

טיפים ומידע נוסף

דילוג לתוכן