אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

אינפרטק

טכנולוגיות לאיתור נזילות ורטיבות

אינפרטק איתור נזילות

החברה המובילה בישראל לאיתור וטיפול בנזילות מים, רטיבות וקווי צנרת

אינפרטק הינה מהחברות החלוצות והמובילות בתחום איתור ואבחון כשלים במערכות אינסטלציה, איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית, איטום במבנים, בקרקע ובבריכות שחיה, שיקום וייבוש מבנים ואף ביצוע תיקונים ייחודים ללא-הרס בתשתיות צנרת מים, ביוב וניקוז.

אינפרטק היא החברה המובילה בישראל לאיתור נזילות מים, רטיבות ועובש. אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלים המתקדמים ביותר בתחום על מנת להבטיח תוצאות מדויקות ואמינות. לצוות המומחים שלנו יש את הידע והניסיון לאבחן ולפתור במדויק גם את הבעיות המורכבות ביותר. אינפרטק משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות כגון מצלמות טרמיות, מצלמות סיב אופטי ורובוטים לצילום צנרת, על מנת לאתר נזילות באופן מדויק ואמין. החברה מציעה מגוון רחב של שירותי איתור נזילות, לרבות: איתור נזילות סמויות, איתור נזילות מים בקירות משותפים, איתור נזילות ביוב, איתור וטיפול ברטיבות, ייבוש תת רצפתי, איתור וטיפול באובדן מים בבריכות שחייה.

אחד היתרונות המרכזיים בעבודה עם אינפרטק הוא תפיסת אל-הרס. אנו מבינים את החשיבות של מזעור נזקים במהלך איתור נזילות מים וטיפול בנזילות מים ורטיבות, ולכן אנו משתמשים בטכניקות יחודיות בפולשנות זעירה. המשמעות היא שתוכלו להיות בראש שקט בידיעה שהרכוש שלכם יטופל בזהירות.

אם אתם חושדים שיש לכם בעיית דליפת מים, רטיבות או עובש, אל תהססו לפנות לאינפרטק. אנו מציעים שירות מהיר ויעיל כדי לעזור לך לרדת לשורש הבעיה ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר. בין אם אתם מתמודדים עם דליפה קטנה או בעיה גדולה, יש לנו את הכלים והמומחיות לעזור.

מקצועיות ומחויבות ללקוח חברת אינפרטק מתגאה במקצועיות ובמחויבות שלה לשביעות רצון הלקוחות. החברה מעניקה ללקוחותיה ייעוץ מקצועי ושירות אישי, על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורם.

אינפרטק טכנולוגיות מתקדמות מהחברות המובילות בתחום איתור ואבחון כשלים במערכות אינסטלציה ואיטום במבנים, בקרקע ובבריכות שחיה, איתור ומיפוי תשתיות תת-קרקעיות, שיקום וייבוש מבנים וכן ביצוע תיקונים ייחודים ללא-הרס בתשתיות צנרת מים, ביוב וניקוז.

החברה פועלת משנת 2000 ומנוהלת ע"י שלושה שותפים: שמוליק רוזן, אריה יהודה וניר יהודה.
החברה משקיעה משאבים רבים בביצוע בדיקות קפדניות ומקצועיות, תוך שימוש במכשור ובטכנולוגיות המתקדמות בעולם, על מנת לעמוד בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים הקיימים כיום בשוק.

צוות המומחים של החברה בעלי ניסיון רב אשר קיבלו הכשרות מקצועיות בארץ ובחו"ל, מציע ליווי מלא לאורך כל הדרך. הבדיקות כוללות מתן חוות דעת מפורטת בליווי תמונות צבעוניות המציגות את הליקויים וכן, ייעוץ והכוונה מקצועית לתיקונם. דוחות החברה קבילים בבתי המשפט כחוות דעת מומחה ובעלי אישור מכון התקנים הישראלי.

הבדיקות והתיקונים היחודיים מתבצעים ללא הרס, תוך צמצום משמעותי בעלויות מיותרות.

מערך שירות בפריסה ארצית

המומחים של אינפרטק: איתור נזילות מים, תיקון ושיקום נזלים ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המובילות בעולם

מאתר נזילות מוסמך

הכח-על של מומחי אינפרטק:  ידע מעמיק + נסיון + רצון אמיתי לפתרון

הבית או הנכס שלנו, הוא אוסף של מערכות אשר מרכיבות אותו ומביאות אותו לכדי מערכת מתפקדת. מבין המערכות השונות, אנו מוצאים את מערכות השלד והבמנה, מערכות חשמל, מערכות תקשורת  וכמובן מערכות מים אשר אחראיות על הזמרת מי שתיה וניהול ניקוז המים על פי השימוש שלהם.ניקוז ביוב שונה מהותית מניקוז מי גשמים ומניקוז המים במקלחות שלכם. מבין כלל המערכות השונות בדירה שלכם, מערכות המים הן הכי מורכבות לטיפול בעת תקלה או נזילה . הסיבה לכך היא רוב הצנרת קבורה בתוך קירות, רצפה ומעברים שחוצים את הבית לכל הכיוונים ובבניין מגורים גם בשיתוף הדירות הסמוכות. 

כל איתור של נזילת מים או איתור של מקור לרטיבות הן משימה שמצריכה נסיון משמעותי והבנה של מורכבות הצנרת בנכס. אנחנו מבקשים הרי להמנע ככל האפשר מפתיחה של קירות ורצפה על מנת לאתר את מקור הנזילה. בלתי אפשרי ובלתי מתקבל לבצע פירוק של הבית על מנת לאתר נזילת מים נסתרת כזו או אחרת.

מתוך אילוץ זה, נולד ונבנה תחום מקצועי מוביל: מאתר נזילות מים ורטיבות מוסמך. החובה בהסמכה נועדה להגן עליכם כלקוחות אשר מצפים לקבל שירות מקצועי ללא פשרות אשר ידע לאתר את הנזילה שלנו מבלי לגרום נזק מיותר ובאותה מקצועיות ידע להכווין לפתרון הנכון לנזילה. טעות או קבלת החלטה שאינה מתוך הבנה מקצועית, עלולה להביא לכדי נזק עצום לבית שלכם ושל השכנים שלכם. כל תהליך הטיפול בנזילת מים יכול לקחת זמן רב במידה והמים נספגו באדמה מתחת לריצוף או בקווים אחרים הנושקים או משותפים לכם ולשכנים שלכם.

מאתר נזילות מים מוסמך, עובר הכשרה מלאה בתור התחלה ובנוסף ימי עיון אשר מטרתם אחת, שיפור מתמיד ביכולת איתור נזילות מים , רטיבות ועובש. במסגרת ההכשרה, מאתר מוסמך לומד החל מנקודת הבסיס של מערכות מים וצנרת, סוגי צנרת ומחברים, הבנת תכנון והקמה של מערכות מים וצנרת, הכשרה מעמיקה אודות כשלים בצנרת, המקור שלהם, דרך ההתמודדות איתם, דרכי האיתור והכלים העומדים לרשותנו כמאתרי נזילות מוסמכים, אימון ולמידה של הכלים לפתרון תוך הבנת האילוצים השונים במכלול הפתרונות תוך מתן פתרון שלם ונכון ללקוח. 

מאתר נזילות מוסמך, משלים דו"ח רשמי אשר מכיל באופן מפורט ומתועד את מכלול הפעולות אשר נעשו במסגרת האיתור הנזילה בליווי תמונות, וידאו וכלי תיעוד נוספים. דוח איתור נזילה מקצועי הוא כזה אשר מאתר את שורש הנזילה אך יחד עם זאת מעביר באופן ברור ונהיר ללקוח את הממצאים. במידה והלקוח לא מפענח בשפתו את הכשל או מקור הנזילה שלנו, הרי שהדוח לא שלם.

חלק ממסקנות תהליך העבודה של מאתר נזילות מוסמך הוא גיבוש דרך פעולה עם הלקוח. בתהליך זה, אנו בונים סט פעולות נדרשות אשר יביאו לטיפול בנזילה אל מול אוסף המשתנים שנאספו החל מתהליך התחקיר הראשוני , דרך ממצאי איתור הנזילה ודרך כתיבת הדוח הרשמי.הכל בשיתוף ובשקיפות מרבית עם הלקוח.

דוח איתור נזילות - חוות דעת מומחה

דוח איתור נזילות הוא מסמך שהוכן על ידי מומחה מוסמך לאיתור נזילות, המספק ניתוח מפורט של מצב מערכת האינסטלציה וכל נזילות או בעיות פוטנציאליות. הדוח כולל תיאור של השיטות המשמשות לאיתור נזילות, כגון חיישני רטיבות, מצלמות אינפרא אדום וגלאים קוליים וכן את תוצאות הניתוח. הדו"ח כולל גם את חוות דעתו של המומחה על מצב מערכת האינסטלציה וכל תיקון או תחזוקה מומלצים. דוחות איתור נזילות של חברת אינפרטק מוכרים רשמית בבתי המשפט ומשמשים כראיה בהליכים משפטיים הקשורים לבעיות צנרת ונזילות מים. המומחה לאיתור נזילות מטעם אינפרטק נחשב כעד מומחה ודו"ח שלו נחשב לחוות דעת מומחה, דו"ח זה יכול לשמש בבית המשפט על מנת להוכיח כי קיימת בעיה ספציפית ומה הפתרון המומלץ עבורה.

שירות עצמי

רוצים לאתר את הנזילה שלכם בעצמכם?

בנינו לכם תהליכי איתור נזילות, אותם תוכלו לבצע עצמאית.

תמיד תוכלו לעצור, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

כמעט בכל מפגש עם לקוחות, אתם שואלים שאלות, מגלים סקרנות ומבקשים לקבל כמה שיותר מידע.

החלטנו לקחת את זה צעד קדימה, וכעת תוכלו לנסות לאתר את הנזילה או המקור לרטיבות בעצמכם.

נכון שללא כלי עבודה מתאימים קיים קושי להשלים את המשימה, אבל לפחות תוכלו להתחיל ואנחנו נדבר באותה שפה :) 

בכל מקרה אנחנו  נמצאים במרחק של קליק מכם.

תעודות והסמכות

איתור נזילות מים ורטיבות על ידי מומחים מוסמכים

חוות דעת משפטית

אינפרטק מוכרת כיועץ מומחה מטעם בתי המשפט בישראל

חברת אינפרטק היא החברה החלוצה לאיתור נזילות מים ורטיבות בישראל. למעשה חלק מתהליכי האיתור אותם חקרנו והפכנו לתתורת עבודה מוסדרת, הפכו עם השנים לתהליכי ליבה יסודיים בכל איתור נזילות מים ורטיבות בישראל ואף במדינות נוספות בעולם אשר אימצו את המתודלוגיות שלנו. 

עם השנים, חברת אינפרטק הפכה לאוטוריטה מוסמכת אשר מעבר להיותה גוף מסמיך עם מכללה אשר מכשירה מאתרי מים ונזילות, אינפרטק הפכה לגורם המוסמך על פי בתי המשפט כיועץ אשר מספק חוות דעת מקצועית בערכאות משפטיות כאלה ואחרות. 

לא בכדי, אינפרטק הפכה לגוף סמכותי המוביל בישראל לפתרונות איתור נזילות מים ורטיבות, ייבוש תת רצפתי, טיפול באירועי מים כלואים, איתור וטיפול בנזילות בקווי ביוב, איתור כשלים בקווי ניקוז והגשת ממצאים רשמים המוכרים על ידי הרשויות הבכירות ביותר בישראל ובחרות הביטוח אשר עוטפות את לקוחותיהם בהגנות ביטוח כאלה ואחרות.

מבין לקוחותינו

אנו גאים במתן שירות איכותי ומקצועי למיטב החברות והרשויות המובילות בישראל. שירות אישי עם אחריות

אינפרטק טכנולוגיות מתקדמות , מעניקה שירותי מומחה לאיתור, מיפוי תיקון ושיקום נזקי מים ללא הרס.

החברה פועלת מאז שנת 2000 והינה מחלוצות השימוש בטכנולוגיית אינפרא-אדום לאיתור נזילות וכשלים במערכות אינסטלציה ואיטום

דילוג לתוכן